تاريخ انتشار :شنبه 7 ژانویه 2017.::. ساعت : 9:51 ق.ظ
فاقدديدگاه

با طرح مسائل منفی مردم را دلسرد نکنید

به گزارش شهریمیز به نقل از روز شنبه ایرنا ، بشیر خالقی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات خلخال افزود: طرح مسائلی همچون نبود و یا کمبود پزشکان متخصص در خلخال در حالی که هم اکنون ۲۲ پزشک متخصص و فوق تخصص در بخش دولتی مشغول فعالیت هستند تنها با هدف دلسرد کردن مردم از خدمات عمومی دولت و با هدف تشویش اذهان عمومی صورت می گیرد.
وی اظهار کرد: در سال جاری تنها برای تعمیرات دستگاه سی تی اسکن بیمارستان خلخال ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تخصیص داده شده و همه خدمات پزشکی تخصصی در حوزه سلامت این شهرستان با تعرفه های دولتی و بدون فشار بار مالی به قشر کم درآمد جامعه ارائه می شود.
وی گفت: در حالی که در سال جاری اعتبارات عمرانی در هر حوزه ۴۰ درصد کاهش یافته اعتبارات اختصاص یافته به ادامه عملیات اجرایی پروژه راه اصلی خلخال به منجیل ۲ برابر شده اما بکارگیری پیمانکار ضعیف روند عملیات آن را با کندی مواجه کرده و انتظار می رود در انتخاب پیمانکاران مجری پروژه های راه سازی دقت شود.
نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت سخت اقثصادی کشور اظهار کرد: با وجود مشکلات اعتباری به شهرستان خلخال در سایر حوزه های عمرانی نیز توجه ویژه ای شده و در چنین شرایطی انتقادهای بی مورد و بی اساس از ضعف عملکرد دولت در این شهرستان به دور از انصاف است.
وی بیان کرد: در حالی که قبل از سال ۸۸ شاخص بهره مندی راه روستایی خلخال کمتر از ۲۵ درصد بود این شاخص با تلاش های صورت گرفته هم اکنون به بیش از ۵۰ درصد رسیده و با تخصیص قیر رایگان در آینده نزدیک شاخص آسفالت راه روستایی این شهرستان به شاخص کشوری خواهد رسید.
وی با اشاره به طولانی شدن زمان اجرای پروژه راه اصلی خلخال به فیروز آباد گفت: نه تنها در اجرای این پروژه در سال های گذشته کوتاهی شده بلکه ۴٫۵ کیلومتر از فاز چهار این راه که به عنوان کمربندی شهر خلخال تعریف و ردیف اعتباری ملی برای آن گشایش یافته از سوی یک پیمانکار بسیار ضعیف تعطیل و کنار گذاشته شده است.
خالقی افزود: مسدود کردن راه خلخال به پونل در شش ماه از سال به بهانه احتمال سقوط بهمن از سوی استان گیلان پاک کردن صورت مساله و خالی کردن شانه از بار مسوولان راهداری این جاده حیاتی و راه مطمئن دسترسی به استان گیلان است.
خلخال در جنوب اردبیل واقع شده و با استان گیلان همسایه می باشد.
خبرنگار: بهرام نقی زاده ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
۷۱۱۹/۶۰۱۶

نظرات بسته شده است.