تاريخ انتشار :یکشنبه 2 جولای 2017.::. ساعت : 8:49 ب.ظ
فاقدديدگاه

دستگیری باند ۹ نفره اراذل و اوباش در اردبیل

به گزارش شهریمیز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ناصر عتباتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده پس از به دست آمدن گزارشات مردمی مبنی بر ایجاد شرارت‌های مختلف باند ۹ نفره اراذل و اوباش سابقه‌دار در استان اردبیل دستگیر شدند.

وی افزود: تامین امنیت مردم و جلوگیری از اغتشاش مهم‌ترین هدفی است که در حال حاضر با جدیت و اهتمام ویژه به دنبال آن هستیم که امیدواریم این موضوع مورد توجه واقع شود و بتوانیم از این طریق امنیت و آرامش را به مردم هدیه کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: این ۹ نفر از اراذل اوباش حرفه‌ای با دستور قضائی و عملیات مشترک پلیس در محل مخفی‌گاه خود دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده در نهایت روانه زندان شدند.

عتباتی بیان کرد: هیچ گونه اغماضی با افرادی که امنیت و آرامش مردم را بر هم می‌زنند انجام نمی‌شود و مقابله با کسانی که در این زمینه مقصر هستند در دستور کار دستگاه قضائی قرار دارد که امیدواریم با اقدامات انجام یافته هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

وی تصریح کرد: از عموم شهروندان درخواست داریم که تحرکات اراذل و اوباش را به دادستانی مرکز استان در اسرع وقت گزارش کنند تا این مجموعه برای تامین سلامتی مردم از هیچ تلاشی دریغ نکند.

 

نظرات بسته شده است.