تاريخ انتشار :جمعه ۲۳ مرداد ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۰۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

ابراز نارضایتی امام جمعه از تغییرات در شهرداری پارس آباد مغان

به گزارش شهریمیز به نقل از آران مغان حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه پارس آباد اظهار داشت: اگر نظر شورای شهر پارس آباد بر این باشد که جایگزینی برای شهردار فعلی انتخاب شود باید فردی توانمندتر و موفق‌تر از وی را معرفی کرد در غیر این‌صورت این اقدام به ضرر شهر و شهروندان خواهد بود.

 وی با بیان اینکه عملکرد مجموعه شورای شهر نباید منجر به بدبینی و نارضایتی مردم شود، افزود: اگر قرار باشد فردی را جایگزین شهردار فعلی کنند چندین ماه زمان نیاز است تا شهردار جدید به مسائل و مشکلات شهر آشنا شود و این امر وقت‌کشی محسوب می‌شود.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با اشاره به حوادث اخیر در شهرک صدر عراق و کشته و زخمی شدن صدها تن، داعش را عامل این انفجارها و ناآرامی ها دانست و گفت: داعش دست پرورده آمریکا و آل سعود است که برای ایجاد ناامنی در کشورهای منطقه و تامین امنیت رژیم غاصب اسرائیل به وجود آمده است.

رشادی با اشاره به روز مقاومت اسلامی، اظهار داشت: جهان اسلام اکنون در شرایطی است که چاره‌ای جز استکبارستیزی و مقاومت اسلامی ندارد و جامعه استکباری به سردمداری آمریکا و اسرائیل و همراهی کشورهای متحد و گروه‌هک‌های تروریستی تصمیم به محو اسلام دارند.

وی با بیان اینکه مقاومت موجب عزت جامعه بوده ادامه داد: همان‌طور که رزمندگان اسلام و مردم غیور ایران در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در مقابل تهاجمات فرهنگی و دشمنان قسم‌خورده و در مقابل تحریم و تهدیدات ایستادگی کردند، بیداری مردم در کشورهای اسلامی نیز باعث شده تا تخت حاکمان سلطه طلب و اعیادی استکبار بیش از پیش متزلزل شود.

امام جمعه پارس آباد با بیان این‎که نبود رهبری مهم ترین خلأ کشورهای اسلامی است، خاطرنشان کرد: به دنبال نبود رهبری امروز مشکلات گوناگون در حوزه داخلی و خارجی برای مردم کشورهای اسلامی به وجود آمده است.

 وی با بیان این‎که داشتن رهبری فقیه و هوشیار مهم ترین عامل موفقیت نظام و ملت ایران اسلامی است، تأکید کرد: باید قدر رهبر انقلاب و مردم را بدانیم.

 رشادی در بخش دیگری از خطبه های نماز به 25 مرداد ماه سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) که به عنوان روز دختران نام‌گذاری شده اشاره کرد و افزود: دختران باید حضرت معصومه (س) را در تبعیت و محبت از ولایت امر الگو قرار دهند.

خطیب جمعه پارس آباد تصریح کرد: امام جواد (ع) درباره زیارت قبر حضرت معصومه(س) می فرمایند: اگر کسی قبر عمه مرا در قم زیارت کند بهشت بر او واجب می شود.

رشادی خاطرنشان کرد: 26 مرداد ماه مصادف است با سالروز بازگشت آزادگان از اسارت به میهن اسلامی، این ایام را به تمامی آزادگان که در طول هشت سال دفاع مقدس تلخی اسارت را در عراق کشیدند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

وی از حضور امام جمعه اردبیل در مراسم سالروز شهادت امام صادق (ع) در مصلی امام خمینی(ره) پارس آباد قدردانی کرد و استقبال مردم از این مراسم را ستودنی دانست.

برچسب‌ها, ,

نظرات بسته شده است.

1019