تاريخ انتشار :دوشنبه ۱۵ دی ۹۳.::. ساعت : ۲:۴۰ ب.ظ
۱۵ ديدگاه

شورای هماهنگی اصلاح طلبان پارس آباد اعلام موجودیت کرد

در جلسه ای که به همین منظور و با حضور جمعی از نیروهای اصلاح طلب پارس آباد برگزار شده بود حاضران دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون دستور کار جلسه و اهداف و وظایف شورای هماهنگی بیان کردند.

در این جلسه پس از بحث و بررسی و استماع نظرات و پیشنهادات شرکت کنندگان، برای انتخاب اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان پارس آباد به صورت کتبی رای گیری به عمل آمد که از میان داوطلبان جبرائیل طلیعه ، ذکرعلی نظرپور، علی دشتی،غلامرضا آورند علیرضا اصغری، محبوب حسینی، حسین بیدار، ، ساسان شکری، اللهوردی محمدی، خانعلی بلوط زاده و بشیر اکبری با کسب بیشترین آرا به عنوان اعضای این شورا برگزیده شدند.

افراد منتخب اکثراً از چهره های شاخص اصلاح طلب این شهرستان مرزی هستند.

برچسب‌ها, ,

۱۵ نظر

 1. یک همشهری گفت:

  باز بوی قدرت به مشام رسید دست بکار شدند… عجبا.!

 2. ناشناس گفت:

  لطفا بفرمایید چند نفر در این محفل حضور داشتند ودر کجا این جلسه برگزار شد و از چه طرقی افراد مذکور بعنوان اصلاح طلب شناسایی شده اند ومعبار اصلاح طلب بودن چیست. وبا کدام ویژگیها این افراد اصلاح طلب معرفی شده اند.

 3. غلامرضا آورند گفت:

  با سلام لطفا به سوابق اعضا در ایام انتخابات توجه فرمایید مشخص میشود

 4. علی گفت:

  ناشناس سلام،معیاراصلاح طلب بودن:سابقه شفاف حضورچندین ساله درعرصه های مختلف انتخاباتی ، ثبات در ایده سیاسی خویش،–
  مقاومت و مبارزه در چهار چوب قانون جهت حاکمیت تفکر اصلاح طلبی در کشور،قبول ریسک در بسیاری از عرصه های سیاسی،—
  اقتصادی،اجتماعی،اداری و … می باشد. حاضری؟لطفاواردگودشو
  یا علی مددی.
  ضمناافراد یاد شده نسل(حلقه)اول اصلاح طلبان منطقه بوده و هستند.شناسائی آنان مستلزم تایید کسی نیست.بهتر است بدانید حضورو فعالیت آنان نافی حضورو فعالیت نسل دوم اصلاح طلبان نیست ولی رسم بر درک و حفظ جایگاه واقعی افراد است موفق باشید.
  جائی که شمای محترم حاضربه نوشتن نام خود نیستید چگونه از کسانی که سینه سپرکرده و فعالیت علنی دارند تنقید میکنید؟

 5. رضا گفت:

  اینحانب تفکر واصول اصلاح طلبی را با جان دل قبول دارم . وذره ای در این خصوص شک وتردید ندارم.بنده آقایان نظرپور( معاون فرماندار اصلاحات پارس آباد) وحاج جبیرایل طلیعه(مدیر اصلاحات)حسین بیدار( اصلاحات شناسنامه دار) وعلیرضا اصغری (مدیر فرهنگ وارشاد)و دکتر آورند ودشتی را از نزدیک میشناسم که اصلاح طلب واقعی هستند وبرای ایشان ازخداوند متعال آرزوی توفیق مسلت دارم.
  اما عزیزان اصلاح طلبی نبایدمثل خورشید صبح طلوع کند بعد از ساعتی غروب کند. معیار اصلاح طلبی بایستی مدیریت گردد.که متاسفانه اکثرمدیران شهرستانی سوابقشان بررسی شود چه قدر به آرمان دولت پایبند هستند.که همه اطلاع دارید.اصلاح طلبان واقعی باید بدور از تعصبات قومی وقبیله ای وبدور از نفع شخصی وبرای نجات منطقه از دست نماینده گان ضعیف در کنار هم قرار گیرند.تا نماینده ای به مجلس انتخاب کنند که مطالبات بحق مردم را در مجلس پی گیری نمایند.وهمچنین مدیران شایسته وهمگام با دولت انتخاب نمایند.امیدواریم در سایر شهرستان های همجوار وبخشهای تابعه شورای هماهنگی اصلاحات اعلام موجودیت کنند . تا بتوانیم به حقوق شهروندی وکرامت انسانی که از مهمترین خواست اصلاح طلبان میباشد دست یابیم.

 6. ناشناس گفت:

  سلام برادر علی حضرتعالی سئوال را متوجه نشده اید. چند نفر در این محفل حضور داشتند ودر کجاوچه زمانی این جلسه برگزار شده و تعداد کاندیدا چند نفر بودند ؟ خبر مذکور ناقص اطلاع رسانی شده است.

 7. فکر گفت:

  اگر افراد خواص وصاحب فکر کنار هم جمع شوند. وبتوانند گزینه مناسب برای کاندیاتوری مجلس انتخاب نمایند.آن وقت اصلاح طلبان حرفی برای گفتن دارند.والا سبزی فروش برای ما راه انتخاب خواهند کرد.بعنوان مثال اتاق فکرنمایندگان اسبق وفعلی را رصد کنید همه می فهمندکه طایفه بازی در مغان مد شده است وخروجی طایفه بازی جز بد بختی وتعصب خشک چیز دیگری حاصل نخواهد شد. مردم به این دوره مثلا به فلانی رای دادند نتیجه چی شد . او نیز تمام فامیل خود را تا حد امکان جابه جا کرد .دلیلش آن است در اطرافش نیروی قوی وکار بلد نست همه دنبال نفع شخصی هستند. امیدوارم اصلاح طلبان واقعی در آستانه انتخابات مجلس دست هم دیگر را بگیرند. وبه هم کمک کنند.تا فردای روشنی رادریابیم.

 8. نور گفت:

  اصلاح طلبان را میتوان صادقترین کسانی خواند که آرمانهای اولیه انقلاب پایبند هستند.اعلام موجودیت اصلاح طلبان توافق بر شعار ومطالبه به حق مردم است.توافق برسر انتخابات آزاد وشفاف ومنطبق بر قانون اساسی میتواند بخش بزرگی از مشکلات کشور را حل کند.
  خاتمی عزیز با قیمت نفت 8دلاری کشور آن چنین اداره کرد. که همه شاهد بودید.
  اما احمدی نژاد نفت را به 120دلار فروخت .وضعیت اقتصادی مملکت راهمه میبینند.قطعنامه راکاغذ پاره اعلام میکنه و آمارها ی بانک مرکزی را هیچ وقت واقعی اعلام نکردند

 9. حسن پروانه گفت:

  سلام بهنام .درجامعه مدنی هرگروه وظایفی ومقصادی دنبال مکند.بااینکه حقیرخیلی از دوستان اصلاح طلب راکامل نمی مشناسم اما حرکت ذر مسیر انقلاب وچهار چوب نظام حق مسلم در هرطیفی است بهتر آروری موفقیت کنیدو شعاردورد برخالف باایمان.موفق باشید

 10. تابش گفت:

  این عباس جاهد مشاور اخیر فرماندار پارس اباد به کدام گرایش سیاسی وابستگی دارد.

  • ناشناس گفت:

   جناب آقای تابش ایشان یکی از چهره های اصلاح طلب شناخته شده در استانمان میباشند که تا امروز هزینه های زیادی بخاطر تفکر اصلاح طلبیش پرداخته 9سال پیش دولت مهرورز با رفتار سیاسی غیر عادلانه وظالمانه از کار برکنارش کرد.مسًول ستاد دکتر روحانی در شهرستان گرمی بودند.

 11. ارش گفت:

  درود بر اصلاح طلبان

 12. دانشجو گفت:

  در کل همایش اصلاحات با چنین مسؤولین و مدعوینی که هنوز در آرزوی به نتیجه رسیدن اقدامات خود و رهبرانشان در فتنه 88، متوقف شده‌اند، حاکی از این واقعیت است که اصلاحات بعد از فتنه 88 تابه‌حال، وارد ریل نظام نشده است و نمی‌توان این تفکر را به عنوان گفتمان درون انقلاب تصور کرد، جریانی که خلاف راهبرد رهبر انقلاب، فتنه 88 را نه‌تنها خط قرمز نمی‌داند بلکه از آن به عنوان ناملایمات علیه جریان اصلاح‌طلب، نام می‌برد.

 13. دادگر گفت:

  زنده باد اصلاحات و اصلاح طلبان پارس آباد. ما ازتحديد هراسي نداريم. لطفا به بعضي مزخرفات كوچه بازاري اهميت ندهيد.

 14. علی گفت:

  با سلام خدمت دوستان .بالاخره هرکسی تعریف ومفهوم اصلاح طلبی را با بیان دیدگاهایشان ارائه نمودند .پیامبر اکرم ص در دوره جاهلیت عرب دست به اصلاحات زد ودین اسلام راتوسط یاران باوفایش اعلام همگانی نمود واینها دنبال منافع شخصی نبودند بلکه تفکراتشان اصلاح طلبی بود وبه این خاطر تابه امروزدر اذهان ما ماندند وراهشان همچنان ادامه دارد وما باید تفکرواندیشه اصلاحات داشته باشیم درجهت پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نه اینکه به جون هم بیفتیم اصلاحات ،اصلاحات است نه تخریب وتضعیف خوب یک عده ای از افراد شهرمان خود را پیشرو در اصلاحات میدانند این بسیار خوب وستودنی است ولی افرادی در پشت پرده اصلاحات به کلی فراموش شدند که هیچ اسمی از آنها در میان نیست ودر جلسات از آنها دعوت نمیشود .یکی ازاین افراد که بسیار باسواد وتحلیلگر مسائل سیاسی واجتماعی ویک شناسنامه دار میباشد آقای مهندس شهروز فاتح هستند .که در دانشگاهای کل کشور ایشان را میشناختند وبرای سخنرانیدعوت میکردند .بعضی ازاین آقایان آیادردانشگاهها فعالیت سیاسی داشتند وحتی ازبین این آقایان فک نکنم در زمان اصلاحات دردانشگاههای دولتی بوده باشند .

7069