تاريخ انتشار :سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷.::. ساعت : ۳:۲۴ ب.ظ
فاقدديدگاه

بهره مندی مناطق مرزی از تسهیلات مالی

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، گفت: سیاست دولت در مناطق مرزی علاوه بر تامین امنیت، حفظ جمعیت ساکن در این مناطق ، فراهم کردن رفاه اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت با ایجاد فرصت های شغلی جدید در این مناطق می باشد.

وی اضافه کرد: ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی در مناطق مرزی از برنامه های دولت بوده و با تسهیلات ترکیبی و ارزان قیمت از صاحبان صنایع و سرمایه گذاران در این مناطق حمایت می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به شروع عملیات اجرایی سه کارخانه شیرآلات در شهرستان مرزی گرمی مغان بیان کرد: سیاست ایجاد خوشه تولید شیرآلات کشور در این شهرستان دنبال می شود و با تولید قطعات مختلف شیرآلات در هریک از واحدهای صنعتی ، محصولات با برند گرمی در آینده روانه بازار خواهد شد.

ربیعی بیان کرد: با احداث این سه کارخانه و نیز توسعه کارخانه شیرآلات قهرمان زمینه اشتغال یک هزار و 800 نفر در گرمی مغان فراهم می شود و این رقم برای یک منطقه مرزی کوچک رقم قابل توجهی است.

وی در جریان سفر به گرمی مغان همچنین از کارخانه تولید شیرآلات قهرمان بازدید کرده و در جریان توسعه این کارخانه با ایجاد 400 شغل جدید قرار گرفت.

عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی گرمی مغان نیز با حضور علی ربیعی آغاز شد.

نظر خود را به ما بنویسید.


CAPTCHA Image
Reload Image
281