تاريخ انتشار :چهارشنبه 29 مارس 2017.::. ساعت : 2:09 ب.ظ
فاقدديدگاه

آماده باش پلیس در ۱۲ و ۱۳ فروردین/لزوم مدیریت مردمی بازگشت از سفر


سردار عبدالرضا ناظری در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اهمیت همکاری های مردم و پلیس در امنیت مسافرت های نوروزی اظهار داشت: نیروهای ما در طول تعطیلات آماده باش بودند و به خصوص این آماده باش در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین هم ادامه خواهد داشت تا بازگشت مسافران عزیز از سفرها در نهایت امنیت انجام شود.

ناظری گفت: درخواست ما از مردمی که از محورهای شرق استان تهران به خصوص محورهای کوهستانی عبور می کنند این است که سفر خود را مدیریت کنند و در طول سفر برای رفع خستگی هر ۲ ساعت یک بار استراحت کنند و با آرامش و سرعت مطمئنه و با توجه به علائم راهنمایی و هشدارها بتوانند سفر خوب و آرامی داشته باشند.

وی ادامه داد: ما در شرق استان تهران برابر ابلاغ قرارگاه امام علی( ع) ناجا از تمام امکانات استفاده می کنیم تا نوروز را با خاطرات خوب برای مردم بر جای بگذاریم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به استفاده از امکانات هواناجا برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مسافران نوروزی اضافه کرد: امسال عزیزان هواناجا هم به ما کمک می کنند و بالگرد در اختیار ما گذاشتند و پوشش هوایی هم انجام شد تا اگر خدای نکرده گره ترافیکی داشتیم یا حادثه ای رخ داد همکاران بتوانند به سرعت امداد رسانی کنند.

ناظری سپس حضور پر رنگ پلیس افتخاری را مورد تقدیر قرار داد و گفت: پلیس افتخاری امروز مردم عزیز هستند که در لباس همیاران پلیس در کنار ما حضور دارند و این عزیزان مانند همکاران من سفر را بر خود حرام کرده اند تا بتوانند به مردم خدمت رسانی کنند.

وی همکاری مسئولین ادارات و سایر نهادها را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: همکاران راهداری، آتش نشانی، هلال احمر، اورژانس و شهرداری ها هر لحظه کنار پلیس بودند و بسیار همکاری خوبی داشتند.

بالاترین مقام انتظامی شرق استان تهران به موج بازگشت مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: امیدواریم در زمان باقی مانده تعطیلات مخصوصا ۱۲ و ۱۳ فروردین بتوانیم فضای امنی ایجاد کنیم و مردم عزیز را به سلامتی و با ارامش به آغوش گرم خانواده ها برسانیم.

وی بازدید از شهرستانهای شمالی استان مانند فیروزکوه، دماوند و پردیس را در جهت ایجاد انگیزه بیشتر برای نیروهای ناجا خواند و افزود: از ایستگاههای پلیس در این مسیرها بازدید داشتیم که مردم عزیز هم آمدند و دیدار داشتیم و در برنامه داریم که چهره ب چهره با مردم در یک ایستگاه معین در طول سال برگزار کنیم.

نظرات بسته شده است.