تاريخ انتشار :سه‌شنبه 29 مارس 2022.::. ساعت : 2:23 ق.ظ
فاقدديدگاه

ناراحتی دلواپسان از وزیر دولت متبوعشان؛ پروژه تضعیف امیر عبداللهیان کلید خورد؟!

از ابتدا هم مشخص بود که امیر عبداللهیان گزینه مورد پسند طیف های تندرو اصولگرا نیست و آنها خواب دیگری برای این سمت دیده اند، طیفی که اصلا متوجه جایگاه دستگاه دیپلماسی نیست و نمی داند یا نمی خواهد بداند که وزیر هم مجری سیاست های کل نظام است.طی یک دو روز اخیر بعد از اظهار نظر اخیر وزیر امور خارجه حملات تازه ای علیه وزیر امور خارجه از سوی همین طیف آغاز شده است، حملاتی که به نظر می رسد در راستای تضعیف امیرعبداللهیان و حتی اعمال فشار بر رئیسی به منظور برکناری وی باشد.

از ابتدا هم مشخص بود که امیر عبداللهیان گزینه مورد پسند طیف های تندرو اصولگرا نیست و آنها خواب دیگری برای این سمت دیده اند، طیفی که اصلا متوجه جایگاه دستگاه دیپلماسی نیست و نمی داند یا نمی خواهد بداند که وزیر هم مجری سیاست های کل نظام است.

طی یک دو روز اخیر بعد از اظهار نظر اخیر وزیر امور خارجه حملات تازه ای علیه وزیر امور خارجه از سوی همین طیف آغاز شده است، حملاتی که به نظر می رسد در راستای تضعیف امیرعبداللهیان و حتی اعمال فشار بر رئیسی به منظور برکناری وی باشد.

اما وزیر چه گفت که آقایان را ناراحت کرد؟!

امیرعبداللهیان دو روز پیش در گفتگویی تلویزیونی گفت: در موضوع سپاه پاسداران آن چیزی که مهم است اینکه باید جایگاه و نقش سپاه، به عنوان نقش امنیتی و دفاعی ما مورد توجه قرار بگیرد.

وی ادامه داد: مقامات ارشد سپاه همواره به ما یادآوری می‌کنند در راستای منافع ملی کشور، هرچه لازم است انجام بدهید و موضوع سپاه پاسداران را در اولویت خود قرار ندهید و این ازخودگذشتگی سپاه پاسداران است اما بالاخره سپاه از مجموعه‌های اصلی کشور است و زمانی که می‌گوییم که سپاه یعنی حاج قاسم سلیمانی و علی‌رغم اجازه مقامات سپاه، اما این موضوع از موضوعات اصلی ما است.

 

 

 

 

نظر خود را به ما بنویسید.