تاريخ انتشار :جمعه 6 دسامبر 2019.::. ساعت : 12:57 ق.ظ
فاقدديدگاه

شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد زمینه اشتغال‌زایی ۱۰۰۰ نفر را به دنبال دارد‌

شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد مغان به همت فرمانداری و جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان پارس‌آباد و با همکاری و مشارکت بخش خصوصی در حال بهره‌برداری است.

به گزارش شهریمیز به نقل از خبرگزاری تسنیم از پارس‌آباد، اکبر بهنامجو شامگاه امروز در بازدید از شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد مغان اظهار داشت: شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد مغان در شمال استان اردبیل به عنوان بزرگترین شهرک گلخانه‌ای در سطح کشور احداث می‌شود که با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه گامی جدی و اساسی برای تحقق شعار رونق تولید بر می‌داریم.

وی از صادرات محصولات کشاورزی منطقه مغان به خارج از کشور خبر داد و افزود: با متصل شدن خط ریلی پارس‌آباد به جمهوری آذربایجان شاهد صادرات محصولات کشاورزی سطح استان اردبیل به ویژه منطقه مغان و محصولات گلخانه‌ای به خارج از کشور خواهیم بود.

بهنامجو با بیان اینکه ۴۰۰ هکتار از شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد واگذار شده است تصریح کرد: به طوری کلی وسعت این شهرک گلخانه‌ای ۱ هزار و ۵۰۰ هکتار است که از میزان ۴۰۰ هکتار واگذار شده است و در سطح ۱۱۰ هکتار نیز عملیات اجرایی در حال اجرا است که از میزان نیز ۲۰ هکتار آماره بهره‌برداری شود.

‌‌استاندار اردبیل با اشاره به همکاری و مشارکت بخش خصوصی در ایجاد شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد مغان به همت فرمانداری و جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان پارس‌آباد و با همکاری و مشارکت بخش خصوصی در حال بهره‌برداری است.

وی با تاکید بر اینکه شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد زمینه اشتغال‌زایی ۱۰۰۰ نفر را به دنبال دارد اظهار کرد: با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از شهرک گلخانه‌ای شهرستان پارس‌آباد مغان واگذار شده ‌و در حال عملیات اجرایی است زمینه اشتغال‌زایی ۱۰۰۰ نفر فراهم می‌شود.

برچسب‌ها:

نظرات بسته شده است.