تاريخ انتشار :جمعه 4 مارس 16.::. ساعت : 3:34 ب.ظ
فاقدديدگاه

پیام قدردانی عباس جهانگیرزاده از مردم پارس آباد و بیله سوار مغان

بسم الله الرحمن الرحیم

و من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

بیانیه قدردانی مهندس حاج عباس جهانگیرزاده از مردم بزرگوار حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار مغان

منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قرب است و به شکراندرش مزید نعمت. اکنون که ملت شریف ایران اسلامی با بصیرت کامل در پاسخ غرورانگیز به ندای مقام عظمای ولایت با حضور هوشمندانه در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی، حماسه ای شکوهمند آفریده اند و با نظم و نشاط تحصین برانگیز جلوه دلپذیر مردم سالاری و قانون مداری را به کوری چشم دشمنان بدخواه اسلام به نمایش گذاشتند برخود وظیفه میدانم این حضور غیرتمندانه را به مردم شریف شهرستان های پارس آباد و بیله سوار و بخش های جعفرآباد، اصلاندوز، اسلام آباد و تازه کند و روستاهای تابعه و عشایر غیور ایل سون تبریک عرض می نمایم.

سروران گرامی نیک میدانید به برکت اعتماد ارزشمندی که مردم بزرگوار حوزه انتخابیه نسبت به این حقیر ابراز کردند توانستم اخلاق انتخاباتی را به نحو احسن در عرصه رقابت نابرابر رعایت نمایم و از توسل به شیوه های عوام فریبانه و از چنگ اندازی به زر و زور مبرا باشم. امید واثق دارم تا آخرین لحظات حیاتم قدردان آرای پاک تک تک شما خواهم بود.

بر این اساس ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ مردم شریف و عشایر و مرزداران غیور حوزه انتخابیه، احزاب و گروه های سیاسی، نخبگان و فرهیختگان و شخصیت های برجسته استان از این جانب ، دستان یاری گر مردم غیور مغان را می فشارم و خاک پاک قدمهایشان را سرمه چشم قرار می دهم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

منبع : مغانه

نظرات بسته شده است.

2142