تاريخ انتشار :شنبه 2 ژانویه 16.::. ساعت : 9:14 ب.ظ
فاقدديدگاه

ماریا موسوی:انتخابات استان اردبیل الکترونیکی برگزار می شود

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت:‌ از ۲۴ فرآیند انتخابات در استان اردبیل ۲۲ فرایند به صورت الکترونیکی برگزار شده و تنها ۲ فرایند نوشتن و خواندن رای به صورت سنتی و دستی خواهد بود.

ماریا موسوی در سیزدهمین نشست مشترک فرمانداران و بخشداران با اعضای ستاد انتخابات استان در محل استانداری اردبیل اظهار داشت: در سطح استان اردبیل ۲۰۳ نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده‌اند که این میزان از افزایش نسبت به دوره‌های گذشته برخوردار بوده است.

وی از افزایش ۱۱۰ درصدی ثبت‌نام نامزدهای مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل نسبت به دوره قبل خبر داد و افزود: با تمهیدات اندیشیده شده شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه در سطح استان اردبیل خواهیم بود.

موسوی با اشاره به برگزاری الکترونیکی انتخابات بیان کرد:‌ از ۲۴ فرآیند انتخابات در استان اردبیل ۲۲ فرایند به صورت الکترونیکی برگزار شده و تنها ۲ فرایند نوشتن و خواندن رای به صورت سنتی و دستی خواهد بود.

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای برگزاری بی عیب و نقص انتخابات در استان گفت:‌ در بحث چالش‌های احتمالی که در زمینه آنتن‌دهی شعبات اخذ رای و مسائل دیگر است بررسی لازم انجام و در این زمینه‌های اقدامات اساسی به کار گرفته می‌شود.

وی تصریح کرد: برای مدت باقیمانده تا انتخابات مجلس شورای اسلامی ما تقویم اجرایی و روزشمار داشته و در این زمینه با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم تلاش و جدیت تمامی دست‌اندرکاران در این حوزه بر برگزاری هر چه بهتر انتخابات خواهد بود.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها:,

نظرات بسته شده است.

1460