تاريخ انتشار :شنبه 12 دسامبر 15.::. ساعت : 8:00 ق.ظ
فاقدديدگاه

واکنش اقبال عباسی :.هرگونه سواستفاده نامزدهای انتخابات از نام و عنوان حزب اعتدال و توسعه را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری میشود.

اقبال عباسی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان اردبیل با صدور اطلاعیه ای به منتسب نمودن برخی از کاندیداهای احتمالی مجلس به حزب اعتدال و توسعه در استان واکنش نشان داد و اعلام کرد از جمله شرایط عضویت در حزب اعتدال و توسعه٬ عدم عضویت در دیگر احزاب است. پاییز سال گذشته اسم خود آقای عباسی جزو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استان اعلام شده بود

اقبال عباسی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان اردبیل با صدور اطلاعیه ای به منتسب نمودن برخی از کاندیداهای احتمالی مجلس به حزب اعتدال و توسعه در استان واکنش نشان داد و اعلام کرد از جمله شرایط عضویت در حزب اعتدال و توسعه٬ عدم عضویت در دیگر احزاب است. پاییز سال گذشته اسم خود آقای عباسی جزو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی استان اعلام شده بود.
به گزارش تابناک اردبیل در این اطلاعیه آمده است:
اخیرا در برخی رسانه ها مشاهده شده است افراد که احتمالا قصد کاندیداتوری در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی را دارند خود را منتسب به حزب اعتدال و توسعه معرفی نموده یا اعلام کرده اند که مورد حمایت این حزب هستند.
 
با عنایت به اهمیت موضوع و به منظور تنویر افکار عمومی٬ شورای حزب اعتدال و توسعه استان اعلام می کند:
۱- عضویت در حزب اعتدال و توسعه٬ نیازمند طی مراحل مختلفی از جمله درخواست کتبی و تکمیل فرم های مربوطه از سوی متقاضی و تایید آن توسط کمیته تشکیلاتی است. افرادی که این مراحل را طی نکرده اند نمی توانند خود را عضو حزب اعتدال و توسعه بنامند.
۲- از جمله شرایط عضویت در حزب اعتدال و توسعه٬ عدم عضویت در دیگر احزاب است.
۳- موضوع حمایت شورای استانی حزب از کاندیداهای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است که قطعا در مهلت قانونی طی اطلاعیه ای رسما اعلام می شود. لذا تا زمان اعلام رسمی کاندیداهای مورد حمایت از سوی حزب٬ هرگونه ادعای اشخاص در این رابطه فاقد صحت بوده و تکذیب می شود.
۴- ضمن دعوت از کنشگران محترم سیاسی و کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی به رعایت تقوا و اخلاق حسنه سیاسی٬ تاکید می شود دبیر،رییس و بالاخص شورای استان اردبیل و کمیته حقوقی حزب اعتدال و توسعه٬ هرگونه سواستفاده از نام و عنوان این حزب را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد کرد.
۵- از مدیران٬ سردبیران و خبرنگاران ارجمند در رسانه ها استدعا داریم پیش از درج هرگونه خبردرباره انتساب افراد به حزب اعتدال و توسعه٬ صحت موضوع را از واحد اطلاع رسانی شورای استان حزب جویا شوند.
 
و من الله التوفیق
اقبال عباسی
دبیر حزب اعتدال و توسعه استان اردبیل

برچسب‌ها:,

نظرات بسته شده است.

1514