تاريخ انتشار :یکشنبه 17 می 15.::. ساعت : 11:14 ب.ظ
فاقدديدگاه

معاون وزیر راه و شهرسازی از بیمارستان 120 تختخوابی پارس آباد بازدید کرد

به گزارش شهریمیز به نقل از اران مغان محمدجعفر علیزاده عصر امروز (یکشنبه) در جریان این بازدید، با بیان اینکه بیمارستان 120 تختخوابی پارس آباد در زمینی به مساحت 31 هزار و 745 متر مربع در حال ساخت است، گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال 86 شروع و در چهار طبقه طبقه در حال احداث است و تاکنون این پروژه بیش از 90 میلیارد ریال هزینه در برداشته است.

وی با بیان بیمارستان 120 تختخوابی پارس اباد با 85 درصد پیشرفت فیزیکی هم اکنون در حال اجرا است، از تخصیص 80 میلیارد ریال اعتبار تا پایان سال 94 خبر داد.

علیزاده ادامه داد: در کل جهت تکمیل این بیمارستان 140 میلیارد ریال دیگر نیاز است و اگر این میزان اعتبار تا پایان سال 94 از سوی دولت تامین شود این پروژه تا پایان همین امسال به بهره برداری می رسد در غیر اینصورت باید منتظر افتتاح آن در خرداد 95 بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از اختصاص 143 تخت مراقبتی ویژه برای تجهیز این بیمارستان خبر داد و تصریح کرد: قرار است بعد از اتمام ساخت این بیمارستان، 125 تخت مراقبتی نرمال و  18 تخت مراقبتی ویژه نوزدان و بزرگسالان تهیه و به تجهیزات آن اضافه کنیم.

عليزاده با بیان اینکه این بیمارستان جز اولویتهای وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل و بهره برداری می باشد، اضافه كرد: با بهره برداری از این بیمارستان درصد بالایی از مشکلات درمانی مردم شهرستان پارس آباد و شهرستانهای همجوار حل خواهد شد.

در این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل و فرماندار پارس آباد معاون وزیر راه و شهرسازی را همراهی می کردند.

برچسب‌ها:, ,

نظرات بسته شده است.

1716