تاريخ انتشار :جمعه 17 آوریل 2020.::. ساعت : 11:10 ب.ظ
فاقدديدگاه

رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان پارس‌آباد مغان کلید خورد؛ بسته‌های حمایتی در بین نیازمندان توزیع می‌شود

به گزارش شهریمیز از پارس‌آباد، سرهنگ حسن نوری عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران پارس‌آباد اظهار داشت: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری به منظور رفع کمبودهای جامعه و کمک نیازمندان رزمایش بزرگ همدلی و مردمی کمک مومنانه در شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان آغاز می‌شود.

وی هدف از این رزمایش را کمک به آسیب‌دیدگان از کرونا دانست و افزود: همزمان با سراسر کشور این رزمایش در شهرستان پارس‌آباد نیز با رمز یا صاحب الزمان(عج) ادرکنی اجرا و کمک‌های خیرین و نیکوکاران به همت نیروهای بسیج و سپاه به دست اقشار محروم و نیازمند جامعه خواهد رسید.

نوری با اشاره به حضور پرشور خیران پارس‌آباد در تمامی صحنه‌ها تصریح کرد: از تمامی اقشار مختلف جامعه اعم از خیرین، نیکوکاران، هیئت‌های مذهبی، مسئولان، دستگاه‌های اجرایی، نهادها، ارگان‌ها، روحانیون و ائمه جماعات مساجد و دهیاری‌ها برای مشارکت و همکاری در این رزمایش دعوت می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد مغان در ادامه بیان کرد:‌ شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ و یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ که به نام جذب و هدایت کمک‌های مردمی است به این کار خیرخواهانه اختصاص یافته است تا به کمک نیازمندان بشتابیم.

وی اظهار کرد: مردم ولایتمدار و حسینی شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان همچون سایر بحران‌ها در این رزمایش مردمی نیز پای کار بوده و به کمک اقشار کم‌برخوردار و آسیب پذیر جامعه چه در روستاها و چه در شهرها خواهیم شتافت.

نظرات بسته شده است.