تاريخ انتشار :شنبه 23 ژانویه 16.::. ساعت : 7:45 ب.ظ
فاقدديدگاه

امام جمعه پارس آباد از مدیریت آموزش و پرورش و فرهنگیان این شهرستان قدردانی کرد

حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه های نماز جمعه این هفته پارس آباد اظهار داشت: در سایه راهنمایی ها و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، ایستادگی و مقاومت مردم، ایران اسلامی در شرایط تحریم دشمنان توانست به یک کشور قدرتمند تبدیل شود.

وی اقتصاد مقاومتی را در رونق و استقلال کشور بسیار اثر بخش دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی در خنثی سازی شیطنت ها و توطئه های دشمنان و رفع مشکلات و کاستی های کشور بسیار موثر است از این رو همه مسئولان و دستگاه ها باید برای تحقق آن در تلاش باشند.

امام جمعه پارس آباد به پیشرفت ها و توفیقات روز افزون ایران در ساخت و تولید انواع تسلیحات و تجهیزات پیشرفته نظامی اشاره کرد و افزود: هم اکنون ایران اسلامی از نظر نظامی یک کشور مقتدر محسوب می شود.

رشادی اظهار کرد: کشورهای غربی به خاطر داشتن خوی و روحیه استکباری، غیر از خودشان تاب و تحمل پیشرفت و توسعه کشورهای دیگر را ندارند.

وی ادامه داد: مسوولان باید با تکیه بر امکانات و نیروهای داخلی و اطاعت از رهبری و حفظ وحدت و انسجام برای آبادانی و پیشرفت کشورمان بکوشند و منتظر این نباشند تا بیگانگان برایمان کاری بکنند.

خطیب نمازجمعه پارس آباد با اشاره به دستگیری و بازداشت تفنگداران آمریکایی توسط سپاه پاسداران، گفت: این اقدام غرورآفرین، پیام اقتدار و ابرقدرتی ایران را به کشورهای دنیا مخابره کرد و به جهانیان فهماند که حریم هوایی، زمینی و آبی کشورمان برای دشمنان نفوذ ناپذیر است و نیروی دریایی ایران مقتدرانه و هوشیارانه تحرکات منطقه را زیر نظر دارند.

وی قطع رابطه ایران با عربستان را از عنایت الهی داتست و افزود: باید مدت ها پیش با عربستان قطع رابطه می کردیم چرا که این همه اتفاقات و کشت و کشتار از بی کفایتی رژیم عربستان است لذا مصلحت نیست با عربستان رابطه ای داشته باشیم .

حجت الاسلام رشادی، ایجاد منطقه آزاد تجاری- صنعتی را از مطالبات و خواسته های مهم مردم منطقه ذکر کرد و از بررسی مجدد لایحه ایجاد منطقه آزاد در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: با تصویب و عملیاتی شدن این لایحه، شاهد رونق و شکوفایی همه جانبه منطقه مغان و استان خواهیم بود.

وی مخالفت برخی نمایندگان مجلس با ایجاد منطقه آزاد تجاری استان اردبیل در این منطقه را عدم اطلاعات کافی آنان از این منطقه دانست و گفت: اگر منطقه آزاد تجاری ایجاد شود مغان نه تنها به مرکز قطب کشاورزی تبدیل خواهد شد، بلکه با ورود سرمایه داران و سرمایه گذاری که در منطقه انجام می شود مسیر رشد و توسعه نیز به جریان می افتد.

امام جمعه پارس آباد در ادامه از مدیریت آموزش و پرورش و فرهنگیان این شهرستان که در جهت ارتقای سطح آموزش دانش آموزان تلاش می کنند قدردانی کرد و یادآور شد: در سایه این تلاشها بوده که موجب کسب رتبه های عالی کنکور از سوی دانش آموزان این شهرستان شده است.

رشادی به حضور فرماندهان سپاه نواحی عاشورا استان آذربایجان شرقی در بین نمازگزاران این هفته نمازجمعه پارس آباد نیز اشاره کرد.

برچسب‌ها:, ,

نظرات بسته شده است.

1418