تاريخ انتشار :جمعه ۲۴ مهر ۹۴.::. ساعت : ۶:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

نماینده اصلاح طلب مجلس : در زمان آقای احمدی نژاد که دلار به یکباره به 3000 تومان رسید گریه دلواپسان را ندیدیم.

در زمان آقای احمدی نژاد که دلار به یکباره به 3هزار تومان رسید گریه دلواپسان را ندیدیم.
عابد فتاحی،نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری آریا،با اشاره به نقش مهم علی لاریجانی در تصویب طرح برجام ،گفت:اگر آقای لاریجانی اجازه طرح یک پیشنهاد از سوی دلواپسان می داد قطعا جلسه روز سه شنبه به تنش کشیده می شد و طرح تصویب نمی شد.لذا من فکر می کنم آقای لاریجانی با قدرت توپی که به زمین مجلس افتاده بود را از زمین مجلس خارج کرد.
نماینده مردم ارومیه درباره گریه علی اصغر زارعی در صحن علنی مجلس،اظهار داشت:وقتی آقای زارعی گریه کرد ما خندیدیم چراکه من معتقد بودم بعد از انقلاب اسلامی برجام مهم ترین و بزرگترین طرحی بود که مجلس باید درباره آن که به نفع مردم و کشور بود تصمیم گیری می کرد به همین دلیل آن روز روز عید ما بود و برعکس ما آقای زارعی و دوستانشان معتقد بودند با این طرح منافع ملی زیر سوال رفته است .
وی ادامه داد:درحالی که در زمان آقای احمدی نژاد ما اوج گیری مشکلات را شاهد بودیم به طوری که دلار به یکباره به 3هزار تومان رسید اما نه اعتراضات اینچنینی را شاهد بودیم و نه گریه دلواپسان را دیدیم لذا من فکر می کنم رفتار امثال آقای زارعی سیاسی کاری بوده است .
فتاحی تاکید کرد:ازآنجایی که درحال حاضر برای اداره کشور با مشکلات بسیاری مواجه ایم و همه وزارتخانه های ما به ترمیم و تجدید نیرو نیاز دارند بنابراین نباید در موضوعات سیاسی درگیر مسائل عاطفی و سیاسی شویم .
وی گفت:اگرچه دلواپسان در جلسات رای گیری طرح برجام برخورد سیاسی می کردند ما هم مقابل آنها برخورد سیاسی کردیم و با فکر سیاسی موضوع برجام را جمع کردیم البته هرچند طرفین بنابر دلایلی این توافق را به نفع یا به زیان کشور می دانستند اما بعد از تصویب برجام دیگر مسوولین باید پیگیر باشند درواقع وقتی مردم این توافق را به نفع خود می دانند مجلس دیگر نباید هزینه مخالفت با آن را بپردازد.

منبع : اریا نیوز

برچسب‌ها, ,

نظرات بسته شده است.

939