تاريخ انتشار :چهارشنبه ۱ مهر ۹۴.::. ساعت : ۳:۳۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

اولین نمایشگاه و فروشگاه البسه عفاف و حجاب در پارس آباد افتتاح شد

اولین نمایشگاه و فروشگاه حجاب «تسنیم» با هدف تامین و گسترش فرهنگ ناب حجاب و عفاف روز سه شنبه با حضور فرماندار و جمعی از اعضای شورای تامین پارس آباد در اول خیابان کشاورز این شهر افتتاح شد.

فرماندار پارس آباد در مراسم افتتاح این فروشگاه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را از سیاست های اصلی و اولویت های کاری مسوولان فرهنگی دانست و گفت:  این حرکت، یک حرکت خوب و قابل تقدیر است که به ترویج فرهنگ حجاب کمک می‌کند و باعث می‌شود بانوان محجبه نیز از البسه متنوع استفاده کنند.

مهدی احمدی با بیان اینکه این فروشگاه با سرمایه‌گذاری شخصی و 60 میلیون تومانی ‘ولی شجاعی’ مدیر موسسه قرآنی تسنیم، در راستای ترویج البسه اسلامی راه اندازی شده است، افزود: به دلیل مشکل فروش و عرضه محصولات حجاب که در طول سال مخاطبان با آن مواجه هستند، این فروشگاه با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد پارس آباد برای رفع نیازهای مخاطبان فعالیتش را آغاز کرده  است.

فرماندار پارس آباد اشاره به اینکه با ایجاد تنوع در البسه، باید به فقه اسلامی نیز توجه شود تا اصل حجاب در کنار تنوع حفظ شود، تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه با چنین رویکردی بسیار جای خرسندی دارد، چرا که پرداختن به مسئله عفاف و حجاب در جامعه تا حدودی مغفول مانده است.

به گزارش آران مغان، فروشگاه حجاب و عفاف با هدف تامین البسه اسلامی با ارائه انواع ملزومات چادر، روسری، شال و سایر البسه عفاف بانوان و تامین البسه یکپارچه بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی، دانشگاهها و مدارس به منظور تحکیم بینان خانواده راه اندازی شده است.

نظرات بسته شده است.

1105