تاريخ انتشار :شنبه 12 سپتامبر 15.::. ساعت : 3:39 ب.ظ
فاقدديدگاه

ماموران پلیس ساختمان و سد معبر در برخورد با متخلفان باید با قاطعیت در این زمینه اقدام کنند.

به گزارششهریمیز مهدی احمدی صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات ساخت و ساز و سد معبر شهرستان پارس‌آباد گفت: از آنجایی که این شهر از لحاظ جمعیتی و کسبه‌داران دومین شهر استان محسوب می‌شود اهالی در تردد از پیاده‌روها دچار مشکلات فراوانی شده‌اند و شاهد نارضایتی‌های مردمی در این حوزه هستیم.

وی با تاکید بر تلاش و جدیت اتاق اصناف و شهرداری پارس‌آباد در این حوزه بیان کرد: از دستگاه‌های مرتبط در این حوزه انتظار می‌رود با هماهنگی و همکاری تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی در رفع سد معبر در شهر پارس‌آباد اقدام اساسی کنند.

احمدی با تاکید بر تسریع در احداث و راه‌اندازی بازارچه محلی برای ساماندهی دستفروشان افزود: ماموران پلیس ساختمان و سد معبر در برخورد با متخلفان نباید ملاحظه شخص یا اشخاص را لحاظ کنند و باید با قاطعیت در این زمینه اقدام کنند.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد عامل اصلی تصادفات خودرو با عابران پیاده را مسدود بودن پیاده‌روها توسط کسبه و دستفروشان دانست و تصریح کرد: ما به عنوان خادمان ملت با عمل به وظایف قانونی رضایت مردم را باید جلب کنیم.

وی با بیان اینکه در شهر پارس آباد بیش از 3هزار و 900 کسبه فعالیت دارند و وجود این همه مشکلات ترافیکی، سد معبر  و ساخت و سازهای غیر مجاز در شان مردم نیست به فعال کردن بازرسی‌های مداوم در سطح شهر و برخورد جدی با ماموران متخلف تاکید کرد.

(اران مغان)

برچسب‌ها:, ,

نظرات بسته شده است.

1722