تاريخ انتشار :پنج‌شنبه 4 ژوئن 15.::. ساعت : 12:44 ق.ظ
فاقدديدگاه

سردار نقدی: مراسم سالگرد ارتحال امام جای اهانت و شعارهای تضعیف‌کننده نیست

سردار سرتیپ محمد رضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از قرارگاه اجرایی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی گفت: دشمن که نتوانسته در هیچ عرصه ای علیه ملت ایران پیشروی کند و همه ی توطئه هایش با شکست مواجه شده تنهای تنها به تفرقه چشم دوخته است.
وی با بیان اینکه همه باید هوشیار باشیم افزود: شعارهای این روزها که سالگرد ارتحال امام بزرگوار ماست فقط و فقط باید شعارهای وحدت بخش باشد و از هرگونه شعار تفرقه انگیز جدا پرهیز شود.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار نقدی در ادامه اظهار کرد: مراسمی که با نام و یاد امام خمینی (ره) برگزار می شود باید مظهر وحدت و یک پارچگی باشد. جای اعلام مواضع جناحی و حزبی نیست این مراسم جای نشان دادن صمیمیت ها است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین در خاتمه عنوان کرد: ابزار وفاداری به انقلاب و ولایت و ابزار نفرت نسبت به استکبار و امریکای جنایتکار تنها شعارهای ملت است که در همه‌ی نماز‌های جمعه و راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس شعار‌های شناخته شده است و زنجیر وحدت ملت است از این جز شعارها باید همه جدا پرهیز کنند و احترام شخصیت‌ها و شرکت‌کنندگان در مراسم را از هر طیف و جناح همه باید حفظ کنند اهانت و شعارهای تضعیف‌کننده علیه هر جناح و شخصیت در چنین مراسمی خاص دشمن است و فقط امریکا و آل سعود سود می برند.
گفتنی است درحالیکه رئیس جمهور در حال ایراد سخنرانی خود بود، برخی سعی کردند با سر دادن شعار سخنان او را قطع کنند.
رئیس جمهور بر وحدت کلمه بین مردم تاکید کرد و خواستار اتحاد داخلی شد. وی همچنین گفت: اگر ما امروز از اعتدال و امید می گوییم، آن را از امام آموخته ایم.
منبع : افتاب

نظرات بسته شده است.

1415