تاريخ انتشار :چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱.::. ساعت : ۶:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور پارس آباد مغان انتخاب شد

 

صفر فرهنگ’ به سمت سرپرست جدید دانشگاه پیام نور شهرستان پارس آباد انتخاب شد .

 

 

 

 

آینا آنلاین : رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل در آیینی که به همین منظور در پارس آباد برگزار شد، گفت: فعالیت های پژوهشی اعضای هیئت علمی و دستیاران علمی این دانشگاه در سال گذشته به میزان چشمگیری رشد داشته است

ولی اله خوش طینت’، با اشاره به آمار رو به افزایش دانشجویان این دانشگاه اظهار کرد: هم اکنون 25 هزار و 564 نفر در دانشگاه های پیام نور استان اردبیل مشغول به تحصیل هستند.

به گفته وی، پایان‌نامه‌های دانشجویی با محوریت علمی و پژوهشی در دانشگاه های پیام نور اردبیل به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل، تصویب احداث آزمایشگاه قطبی در دانشگاه پیام نور اردبیل با زیربنای سه هزار متر مربع و اختصاص 20 هکتار زمین برای ایجاد مزرعه آموزشی، تحقیقاتی و کشاورزی را از اقدامات این دانشگاه اعلام کرد.

وی، برپایی کرسی های آزاد اندیشی را از برنامه های مهم دانشگاه ها دانست و ادامه داد: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی از جمله مباحث مهمی است که با جدیت در این دانشگاه دنبال می شود.

وی ادامه داد: برپایی این کرسی ها می تواند موجب ایجاد فضای نقد در دانشگاه ها و در نهایت شکوفایی فضای دانشگاه و جامعه شود.

وی، خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران را نعمت بزرگی برای مسوولان دستگاه های دولتی دانست و افزود: وظیفه خدمتگزاری به مردم در این نظام عبادت محسوب می شود و مسوولان ادارات و نهادها باید صادقانه در راستای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

نظرات بسته شده است.

887