تاريخ انتشار :سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۳.::. ساعت : ۱۱:۳۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

دستورالعمل حمایت از معلم‌ها باید از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شود.

حدود ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 18 اسفندماه مدیر یکی از نهادهای شهرستان کوهدشت به نام “یونس. م” پس از مراجعه به دبیرستان نمونه دولتی امام علی (ع) این شهرستان که فرزندش “امیررضا. م” در آن‌جا تحصیل می‌کند، اقدام به کتک زدن معلم ریاضی این مرکز می‌نماید.
به گزارش خبرنگار یافته، به گفته‌ی یکی از 18 معلم و حاضرانی که شاهد وقوع این حادثه‌ی تأسف‌بار بوده و صورت‌جلسه‌ی واقعه را امضا کرده‌اند، مدیر نام‌برده که از 10 فروردین امسال به این سمت منصوب شده است، چنان با شدت به صورت “مجید گراوند” معلم ریاضی این مرکز آموزشی ضربه زده که این معلم از ناحیه چشم چپ و شقیقه به شدت دچار آسیب‌‌دیدگی شده و برای مداوا و عکس‌برداری به خرم‌آباد اعزام می‌شود.
همچنین روز سه‌شنبه گودرز کریمی‌فر مدیر کل آموزش و پرورش لرستان برای پی‌گیری موضوع و طرح شکایت قضایی از این مدیر به شهرستان کوهدشت عزیمت نمود و در  جلسه‌ای که با حضور محمدکرم محمدی فرماندار، اردشیر حسینی دادستان کوهدشت، سرهنگ محمدصادق رستمی‌مرادی فرمانده انتظامی این شهرستان در فرمانداری برگزار شد، علاوه بر تأیید حکم عزل موقت این مدیر، علی قائدرحمتی مسوول اداره حقوقی آموزش و پروش لرستان پی‌گیر شکایت قضایی جهت برخورد با مدیر نام‌برده می‌باشد.
پس از روی دادن این حادثه‌ی ناخوشایند، شورای تأمین استان لرستان نیز تشکیل جلسه داد و مدیر این نهاد که یکی از شرکت‌های نیمه‌دولتی استان است را از سمتش موقتاً عزل کردند و مجید شیراوند معاون وی را به عنوان سرپرست این شرکت منصوب نمودند تکلیف ضارب پس از برگزاری دادگاه مشخص شود.
همچنین علی‌نژاد از فرهنگیان کوهدشت به نقل از رضایی مدیر دبیرستان نمونه امام علی(ع) کوهدشت به خبرنگار یافته گفت که حال عمومی مجید گراوند دبیر ریاضی این مرکز اکنون رضایت‌بخش است و مدیر ضارب (ولی دانش‌آموز امیررضا . م) نیز اکنون در بازداشت به سر می‌برد.
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان در این مورد بیان کرد: دستورالعمل حمایت از معلم‌ها باید از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شود.

نظرات بسته شده است.

1048