تاريخ انتشار :شنبه 18 ژانویه 20.::. ساعت : 12:31 ق.ظ
فاقدديدگاه

زمین چمن فوتبال و تالار وزنه برداری پارس آباد سال آینده به بهره برداری می‌رسد

محمدرضا برادران، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، گفت: در شهرستان پارس آباد ۱۲ پروژه مهم ورزشی وجود دارد که مهمترین آن‌ها پروژه زمین چمن فوتبال و تالار وزنه برداری است که با تامین اعتبار سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

او افزود: تاکنون برای احداث پروژه زمین چمن پارس آباد حدود یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است که ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیز برای تکمیل این پروژه نیاز است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به زمان بهره برداری از این زمین عنوان کرد: طی قرارداد با پیمانکار این پروژه تا اردیبهشت ماه ۹۹ به صورت یکدست تحویل اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد داده خواهد شد.

برادران با اشاره به اینکه پروژه تالار وزنه برداری پارس آباد ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد افزود: تاکنون ۲ میلیارد تومان اعتبار صرف احداث این تالار شده است و ۲ میلیارد تومان دیگر نیز اعتبار جهت تکمیل این تالار نیاز است.

او تصریح کرد: امیدواریم با عنایت‌های فرماندار پارس آباد در تخصیص بودجه ۹۹ به این طرح و تامین اعتبار اداره کل ورزش و جوانان از اعتبارات ملی شاهد افتتاح این پروژه در سال ۹۹ باشیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: وزنه برداران پارس آباد پتانسیل بالایی در این رشته دارند که با افتتاح این تالار وزنه برداری شاهد تحویل قهرمانان بزرگ در سطح ملی و جهانی به رشته وزنه برداری خواهیم بود.

برادران با اشاره به افتخارات بزرگ بهرام شیری قهرمان پرتاب دیسک عنوان کرد: طی هماهنگی با فدراسیون دو ومیدانی آقای شیری با یک مربی بلاروس تمرینات خود را جهت حضور در مسابقات المپیک در بلاروس آغاز خواهد کرد.

نظر خود را به ما بنویسید.


CAPTCHA Image
Reload Image

198