تاريخ انتشار :سه شنبه ۶ خرداد ۹۳.::. ساعت : ۱۱:۴۴ ب.ظ
يک ديدگاه

اگر عضوی از شورا،درکار شهردار دخالت نماید با گزارش شهردار و ارائه مستندات از سوی فرمانداری به هیات حل اختلاف استان، سلب عضویت می شود.

اگر عضوی از شورا،درکار شهردار دخالت نماید با گزارش شهردار و ارائه مستندات از سوی فرمانداری به هیات حل اختلاف استان، سلب عضویت می شود.

فرماندار پارس آبادمغان با بیان اینکه پارس آباد از نظر سیما و مبلمان شهری، تنظیف و رفت و روب، فضای سبز و خدمات شهری هیچ شباهتی به شهر ندارد، گفت: حوزه مدیریت شهری پارس آباد نیاز به تحول و دگرگونی اساسی دارد.

به گزارششهریمیز به نقل از  مغانه، ایرج بگدلو در مصاحبه با خبرنگاران این شهرستان افزود: مدیریت شهری تنها با اعتماد سازی می تواند از مشارکت عمومی و فعالانه شهروندان بهره مند شود و این اعتماد سازی زمانی محقق می شود که خدمات مطلوب به شهروندان ارائه شود.

وی، تنظیف و فضای سبز را ویترین خدمات شهرداری دانست و ادامه داد: شهرداری، نهاد خدماتی و کار آن نظافت و رفت و روب شهر و خدمات رسانی به مردم است.

وی، جناح بندی و سیاسی کاری را آفت بزرگی در روند کار شورا دانست و افزود: اعضای شورای شهر در بدو شروع بکار در برابر کلام ا… مجید سوگند یادکردند که در راستای صرفه و صلاح شهر گام بردارند لذا نباید آنان منافع و مصلحت های فردی را در تصمیم گیری ها دخالت دهند.

وی، اضافه کرد: بر اساس قانون، انتخاب شهرداران از حقوق مسلم و نظارت بر عملکرد شهرداری ها از وظایف اصلی شوراهای اسلامی شهر است.

بگدلو، به موضوع طرح سوال برخی اعضای شورا از شهردار این شهر که احیراً کلید خورده، اشاره و بیان کرد: استیضاح و سوال از شهردار حق شوراست لذا باید سوالات به صورت کارشناسی شده و اهدافی که طرح کنندگان سوال تعقیب می کنند باید اصلاح گرانه باشد و طراحان به دنبال انتقام جویی و بهانه تراشی و به زیر کشیدن افراد نباشند.

فرماندار پارس آباد، وضعیت پارک ها و بوستان های شهری را نامطلوب ذکر کرد و با تاکید بر برخورد جدی با پدیده سد معبر در این شهر گفت: طبق قانون شهرداری ها، اشغال پیاده روها و میادین و معابر عمومی و پارک ها به منظور کسب و سکنی ممنوع است و مالکیت معابر و شوارع در اختیار شهرداری است.

برچسب‌ها:, , , , , ,

یک نظر

  1. لطفعلی پرتوی قراباغلو گفت:

    بله دقیقااینطور اگه جلوی مغازه خواربارفروشی مرکز شهر (معروف به مغازه حاج سعدی) راه برید میبینید که دستفروش اونجا جنس یک مغازه را بساط کرده نمیتونی تنها راه بری چه برسه با خانواده . نرده کشی هم شده که مثلا محل عبور عابر پیاده هاست.

1861