تاريخ انتشار :جمعه ۱۵ مهر ۹۰.::. ساعت : ۱۰:۴۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

بهبود وضعیت خیابان ها و معابرعمومی و نظافت و جمع آوری مرتب زباله ها از مطالبات جدی مردم است

 

 

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل

27052010194-web

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل گفت: بهبود وضعیت خیابان ها و معابرعمومی و نظافت و جمع آوری مرتب زباله ها از مطالبات جدی مردم  است

 

 

به گزارش ایرنا، ‘هوشنگ عباسقلی زاده’ روز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات عمران شهری پارس آباد مغان افزود: مهم ترین رسالت و وظیفه شهرداران و اعضای شورای های اسلامی شهرفعالیت و خدمتگزاری شبانه روزی و بی منت به اقشار مختلف مردم است.

وی به ضرورت اعتماد سازی در مردم اشاره و ادامه داد: شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر، بدون شک در صورت جلب اعتماد مردم از پشتیبانی ها و حمایت های مردمی در پیشبرد امور و رفع کاستی های و مشکلات شهری بهره مند خواهند شد.

وی، حمایت ها و کمک های دولت عدالت محور به شهرداری های استان را قابل توجه دانست و اظهار داشت: در صورت برنامه ریزی مدون و اصولی، اجرای طرح های جامع و نوین شهری ، جلوگیری از ریخت و پاش، مدیریت بهینه منابع و مصارف، اعتبارات و کمک ها می تواند مشکلی از مشکلات شهر را برطرف کند عباسقلی زاده، با اعلام اینکه ، وجود وحدت و همدلی و هماهنگی میان اعضای شورای شهر و شهردار ، در نیل به اهداف و برنامه های اصلی در حوزه عمران شهری بسیار اثر بخش است، گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر نباید به محلی برای درگیری و دعوای سیاسی و جناحی و اعمال سلیقه های شخصی تبدیل شود.

وی، وضعیت عمران و آبادانی شهر پارس آباد را در شان و منزلت این منطقه و مردم آن ندانست و بیان کرد: پارس آباد قابلیت ها و پتانسیل هایی بالایی برای رشد و توسعه و تحول اساسی دارد.

فرماندار پارس آباد نیز گفت: زیباسازی، عمران شهری و بهبود وضعیت خیابان ها و معابرعمومی و نظافت و جمع آوری مرتب زباله ها از مطالبات جدی مردم این شهر است.

ولی کریمی’ به مهاجر پذیر بودن این شهر اشاره کرد و افزود: مهاجرت بی رویه ، حاشیه نشینی و ساخت و سازهای غیر مجاز روند خدمات رسانی را مشکل مواجه کرده است.

وی اضافه کرد: در این شهرستان به لحاظ شرایط خاص آب و هوایی و اقلیمی، می توان در تمام ماه های سال فعالیت های عمرانی انجام داد.

وی، از دستگاه های دولتی خواست با پرداخت بدهی های معوق خود به شهرداری، این نهاد را در خدمت رسانی مطلوب به شهروندان یاری کنن

 

 

نظرات بسته شده است.

824