تاريخ انتشار :دوشنبه 23 آوریل 18.::. ساعت : 11:19 ق.ظ
فاقدديدگاه

خواستگاری عجیب در صحنه نمایش از یک بازیگر زن/عکس

یکی از تماشاگران نمایش در صحنه نمایش در تهران از نامزدش خواستگاری کرد.

۲۸ فروردین ماه امسال در یک اتفاق غافلگیرکننده بعد از پایان نمایش «عکس سفید» که سوژه اصلی آن پدیده ازدواج سفید و معضلات جوانان است، یکی از تماشاگران در برابر حاضرین از نامزدش خواستگاری کرد و با اشاره به یکی از دیالوگ های نمایش گفت :« برای اینکه در سال های آینده از نامزدم نشنوم که تو چی کاره ی منی؟ همین جا از اون خواستگاری می کنم.»
گروه اجرایی معتقد است: «اگر با گذشت تنها ۷ اجرا از اجرای «عکس سفید» با سوژه ای مهم مانند پدیده ازدواج سفید، توانسته باشیم تاثیری این چنین روز تماشاگر بگذاریم یعنی راه را درست رفته ایم. به قول پیتر شومان تئاتر یک ضرورت است، چیزی شبیه نان.»
نمایشنامه «عکس سفید» را میلاد اخگر به نگارش درآورده و به همراه امیرحسین طاهری آن را کارگردانی کرده اند. بهار کاتوزی، ابراهیم عزیزی و امیرحسین طاهری بازیگران این نمایش هستند.

تا کنون هنرمندانی چون سحر دولتشاهی، حبیب رضایی، الهام کردا، محمد نادری، افسانه کمالی، داود اسفندیاری، مرضیه بدرقه و حجت الاسلام محمدعلی آهنگران به تماشای این اثر نشستند.
تهیه کننده: بهروز فرمانی/دستیار کارگردان و برنامه ریز: محمدابراهیم علایی/آهنگساز: امیر عابدین/طراح لباس: هدا ابراهیم پور/گرافیک: ابراهیم عزیزی، آیدا بوکانی/مدیر رسانه: آیدا بوکانی/مشاور تبلیغات: آوا فیاض/عکاس: عاطفه خدابخش/طراح نور: علی کوزه گر/ایده پردازی و تبلیغات: کانون تبلیغاتی دایره تصویر دیگر عوامل نمایش عکس سفید هستند

نظرات بسته شده است.

677