تاريخ انتشار :شنبه 6 ژانویه 18.::. ساعت : 9:46 ب.ظ
فاقدديدگاه

سربازان گمنام امام زمان گلوله را می‌پذیرند، اما به دشمن اجازه برهم زدن امنیت را نمی‌دهند

وزیر اطلاعات گفت:سربازان گمنام امام زمان (عج) به زودی پاسخ کوبنده‌ای به گروهک‌های تروریستی و ضد انقلاب منطقه خواهند داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛  حجت الاسلام والمسلمین  علوی وزیر اطلاعات امروز در مراسم ترحیم سه شهید وزارت اطلاعات در ارومیه، تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) به زودی پاسخ کوبنده ای به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب منطقه خواهند داد.

وی با بیان اینکه شهادت آرزوی جوانان این مرز و بوم است ،گفت: جوانان این مرز و بوم با رشادت خود توطئه های شوم دشمنان را نقش بر آب می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علوی  افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره آماده شهادت هستند و شهادت را یک سعادت دنیوی و اخروی برای خود می دانند.

وی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی با شهادت به زندگی جاودانه دست یافته اند و راه پر افتخار امام حسین (ع) را ادامه می دهند.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) گلوله ها را می پذیرند اما به دشمن اجازه برهم زدن امنیت را نمی دهند.

وی اضافه کرد: گروهک های تروریستی مطمئن باشند که ارادهٔ  فرزندان این  مرز و بوم را  نمی توانند  متزلزل کنند.

حجت الاسلام علوی با بیان اینکه زندگی عزتمندانه و مرگ شرافتمندانه دو راه تاکید شده در دین مبین اسلام است، گفت: شهادت ها، اراده‌ها را پولادین، گام ها را استوار و  مقاومت ها را پایدار می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم با بیان این که عظمت شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در قالب کلام نمی گنجد،  گفت : شهادت یک افتخار بزرگ الهی است و معصومین (ع) و عارفان و عالمان دینی همواره زندگی خود را در آرزوی شهادت سپری کردند.

گفتنی است چهارشنبه هفته گذشته بر اثر درگیری رزمندگان اسلام با عوامل ضد انقلاب در منطقه مرزی پیرانشهر، ۳ نفر از سربازان گمنام امام زمان(عج) به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

نظرات بسته شده است.

838