تاريخ انتشار :شنبه 7 اکتبر 17.::. ساعت : 10:41 ب.ظ
فاقدديدگاه

دولت نسبت به پرداخت مطالبات گندم‌کاران اردبیلی اقدام کند

به گزارش شهریمیز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، صدیف بدری عصر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل با تاکید بر پرداخت مطالبات گندمکاران اظهار داشت: با توجه به این که استان اردبیل دارای ظرفیت‌های بسیار قابل توجهی در بخش کشاورزی است و بیشتر مردم در این استان به کار کشاورزی مشغول هستند بنابراین بی‌اهمیتی به خواسته‌های کشاورزان سبب بی‌رغبتی و به وجود آمدن مشکلات بسیاری برای کشاورزان می‌شود.

وی افزود: تأمین نهاده‌های کشاورزی برای کشاورزان از اهمیت بسزایی برخوردار است که به دلیل عدم پرداخت مطالبات کشاورزان هم‌اکنون با بسیاری از مشکلات در این زمینه روبه‌رو هستیم که امیدواریم این موضوع توجه دولت قرار بگیرد و هر چه سریع‌تر نسبت به حل مشکلات کشاورزان در این زمینه اقدام شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: پرداخت مطالبات گندمکاران اردبیلی به عنوان یک دغدغه اصلی در استان مطرح است که در این زمینه کشاورزان استان مورد بی‌مهری‌ها و کم‌لطفی‌های بسیاری قرار گرفته‌اند و امیدواریم این وضعیت از این پس به این وضعیت ادامه پیدا نکند.

بدری بیان کرد: در ارتباط با پرداخت مطالبات کشاورزان نامه کتبی توسط نمایندگان استان به ریاست جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی ارسال شده که با این اقدام انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر در این زمینه اقدامات اساسی مبنای کار قرار داده شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در ارتباط با ارائه خدمات مطلوب به قشر زحمت‌کش کشاورزان دست یابیم.

وی تصریح کرد: حمایت مالی برای توسعه اقتصادی و بخش کشاورزی برای ما یک اولویت اساسی و مهم است و ما تمام تلاش خود را در این زمینه به‌کار می‌گیریم تا بتوانیم هر چه سریع‌تر دغدغه و مشکلات کشاورزان را برطرف کرده و  شاهد جلب رضایت همه‌جانبه آنان در استان باشیم به طوری که هیچ کشاورزی از بابت عدم پرداخت مطالبات نگرانی نداشته باشد.

نظرات بسته شده است.

702