تاريخ انتشار :چهارشنبه 7 ژوئن 17.::. ساعت : 8:10 ق.ظ
فاقدديدگاه

تشکیل پرونده کیفری توهین به مقدسات برای نماینده سابق اردبیل

به گزارش شهریمیز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل سید ناصر عتباتی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال برخی ادعاها و تحرکات انجام شده از سوی کمال‌الدین پیرموذن نماینده سابق مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی پرونده کیفری با عنوان توهین به مقدسات برای وی تشکیل شد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: وی که در دوران تبلیغات انتخاباتی به دنبال آسیب رسیدن به برخی بنرها و پوسترهای تبلیغاتی یکی از نامزدهای انتخابات اقدام به برخی ادعاها و نسبت دادن این حرکت‌ها به واقعه کربلا کرده بود اکنون باید پاسخگوی این ادعاها بوده و در محاکم قضایی در مقابل افکار عمومی جوابگو باشد.

دادستان مرکز استان اردبیل تصریح کرد: برای رسیدکی به این موضوع دادستانی در قالب پرونده کیفری ورود کرده و تحت عنوان توهین به مقدسات پرونده برای این شخص تشکیل شده و با جدیت پیگیر پاسخگویی وی در محاکم قضایی هستیم.

عتباتی با اشاره به پیگیری و تعقیب این پرونده توسط دادستانی گفت: هرگونه تخلف و ادعا و نسبت دادن برخی حرکت‌‌ها به ساحت مقدس ائمه اطهار و مقدسات دینی و مذهبی توهین به مقدسات تلقی شده و در این زمینه هیچ گونه چشم‌پوشی با مدعیان این حرکت‌ها و ادعاها نخواهیم داشت.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از برخورد با هر گونه توهین به مقدسات و ساحت ائمه اطهار(ع) در اردبیل خبر داد و افزود: تمامی این امور با توجه به حساسیت آن و جایگاه ویژه مسائل دینی و مذهبی در بین مردم، توسط دادستانی با جدیت پیگیری می‌شود و اجازه نخواهیم داد برخی افراد با ادعاهایی اذهان مردم را جریحه‌دار کنند.

 

نظرات بسته شده است.

1465